MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8866294
nr 886 6294
Byrå
England, 1800-tal, längd: 79, djup: 51, höjd: 82
Kondition: slitage
Utrop:
2.600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 april 2014
kl 21:00:51
450 kr
400 kr
Byrå
Kondition: slitage
nr 886 6294
Byrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 2.600 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 7 april 2014 |